YGS Hazırlık Seti - Matematik 1 (3 Kitap)

YGS Hazırlık Seti - Matematik 1 (3 Kitap)

Kategori : YGS Simetri Kitaplar
Marka : FEM Simetri
Stok Kodu : SİMETRİ 3800
: 67,13 TL + KDV
Ürün Fiyatı:
54,38 TL
72,50 TL
99
Adet:

Yayınevi : Fem Dergisi Yayınları
Sayfa Sayısı : 3 kitap 846 sayfa
Boyut : 19 x 27cm
Kağıt Cinsi : 1. Hamur kağıt , renkli baskı
Kapak : Karton kapak

Matematik 1 YGS Seti 1.Kitap :

Sayısal, eşit ağırlık ve sözel her düzeyde öğrenci için OSYM müfredatına uygun Konu Anlatımı 450 örnek soru, 514 bilgi uygulama sorusu, 391 ölçme testi sorusu. Toplam: 1355 soru mevcuttur.
 
Matematik 1 YGS Seti 2.Kitap :
Sayısal, eşit ağırlık ve sözel her düzeyde öğrenci için OSYM müfredatına uygun Konu Anlatımı 442 örnek soru, 611 bilgi uygulama sorusu, 621 ölçme testi sorusu. Toplam: 1674 soru.
 
Matematik 1 YGS Seti 3.Kitap :
Sayısal, eşit ağırlık ve sözel her düzeyde öğrenci için OSYM müfredatına uygun Konu Anlatımı 282 örnek soru, 422 bilgi uygulama sorusu, 376 ölçme testi sorusu. Toplam: 1080 soru.   

Sevgili Öğrenciler ;

 

Fem Dergisi Yayınlarının Matematik - 1  YGS sınavı hazırlık kitapları serisinden olan bu kitaplar, hem üniversiteye giriş sınavına hazırlanan öğrencilere hem de 9. sınıfta okuyan öğrencilere, yol gösterici olacaktır. Kitaptaki konular yeni matematik müfredatına uygundur.  

 

"Simetrik Öğrenim Tekniği” adını verdiğimiz konu anlatım tarzıyla konuların içeriği "Bilgi” kutucuklarına indirgenerek konular sadeleştirilmiştir. "Bilgi Kavrama” kısımlarındaki özgün çözümlü örneklerle bilginin içeriğinin kavratılması hedeflenmiştir.

 

"Bilgi Uygulama” kısımlarındaki sorularla öğrencinin bu bilginin içeriğiyle ilgili olarak bilgi düzeyini ölçmesi hedeflenmiştir. "Bilgi Uygulama” kısmındaki sorular, "Bilgi Kavrama” kısmındaki soruların içeriği ile simetrik olacak şekilde seçilmiştir.

 

Bölüm sonlarında bulunan "Ölçme Testleri” kısmında ise ilgili bölümün tamamını içeren sorular bulunmaktadır.  

 

Başarılarınızın sürekli olması dileğiyle...     

 

 

Matematik Yayın Kurulu    

BENZER ÜRÜNLER
    TAVSİYE ÜRÜNLER
    Kapat
    Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.